Vitajte môžete sa Prihlásiť alebo si Vytvoriť konto
Produkty

Sticky Baits SIGNATURE SQUID Pop-Ups 16mm / 70g

Top produkty
0
(0)
Sticky Baits SIGNATURE SQUID Pop-Ups 16mm / 70g
Naša spoločnosť nezvolila jednoduchšiu cestu, ako sú syntetické komponenty.

Cena s DPH 8,50 €

Cena bez DPH7,08 €

Interný kód 800217.00
KOD SQP16
EAN 5060333112301
Merná jednotka g
Dostupnosť Dostupnosť
nie je k dispozícii
Priemerné hodnotenie
0

0.00
Hodnotilo 0 Užívateľov
10x
20x
30x
40x
50x
Sticky Baits SIGNATURE SQUID Pop-Ups 16mm / 70g

Naša spoločnosť nezvolila jednoduchšiu cestu, ako sú syntetické komponenty a arómy. Naše signature squid pop ups sú postavené na najkvalitnejších prírodných atraktoroch, resp. zdrojoch. Kľúčovým zdrojom je špeciálna nórska hydrolyzovaná squid (oliheň) múčka exkluzívne vyrobená práve pre nás. Ďalšími silnými atraktormi je klasická squid octopus esencia v harmónii s ďalšími rozpustnými proteínmi a silnými palatant zložkami, ako aj GLM extraktom - toto všetko vytvára exkluzívnu kombináciu určenú kaprom.

Teraz keď vieme, že žltá farba funguje v určitú dobu dňa a na určitom type vôd, ružová a biela zase na inom. Signature Squid obsahujú práve kombináciu top farieb v jednom balení. Toto vám dáva unikátnu možnosť si voliť podľa potrieb a vyberať si to najvýhodnejšie. Vybrali sme pre vás kombináciu farieb , ktoré pôsobia jemnejším a prírodnejším dojmom. Výsledok je, že nástraha má unikátny akoby ,,odmočený “ vzhľad, čo je niekedy lepšie, ako ostré a krikľavé farby.

Signature Squid Pop-Ups môžu byť použité na akýkoľvek spôsob, či už ako single, alebo ako panáčik, je to len na vašej voľbe. Vytvorili sme novú prednosť v nástrahách postavenú na nových prírodných zdrojoch, ktoré síce vyzerajú klasicky, ale vytvárajú novú ultimatívnu ,,squid“ nástrahu.

Dostupné v priemeroch 12mm, 14mm a 16mm.

Hmotnosť balenia: 70g

Sticky Baits, vieme čo rybám chutí.