Vitajte môžete sa Prihlásiť alebo si Vytvoriť konto

Sticky The Krill Active Freezer 12mm | 5kg - Mrazený Boilies

Top produkty
0
(0)
Sticky The Krill Active Freezer 12mm | 5kg - Mrazený Boilies
The Krill Active bol pôvodne vytvorený v roku 2014 na jazere Lac de St Cassien.

Cena s DPH 57,49 €

Cena bez DPH47,91 €

Interný kód 800283.00
KOD KAZT12
EAN 0732068408527
Merná jednotka kg
Dostupnosť Dostupnosť
nie je k dispozícii
Priemerné hodnotenie
0

0.00
Hodnotilo 0 Užívateľov
10x
20x
30x
40x
50x
THE KRILL ACTIVE 5kg

The Krill Active bol pôvodne vytvorený už v roku 2014, počas rybolovu na jazere Lac de St Cassien. Na obalenie samotného boilies sme použili extra tekutiny a prášky, ktoré nám umožnili v krátkom čase uvoľniť do priestoru množstvo potravinových signálov a príťažlivosti. Odvtedy sme si ho držali v tichosti a vyrábali sme ho iba na špeciálne rybárske výpravy, kde s ním boli výsledky vždy ohromujúce. Niet pochýb o tom, že táto nástraha a návnada predstavuje v porovnaní so štandardnou nástrahou a návnadou obrovský rozdiel.

V roku 2020 sme veľmi radi, že tento produkt môžeme konečne uviesť na trh. Pomocou špeciálnej technológii výroby sme vytvorili proces, ktorý nám umožňuje produkovať ho vo veľkom množstve. Extra rozpustné tekutiny a prášky, ktoré obklopujú boilies, vytvárajú pastovitý povlak, ktorý okamžite uvoľňuje do svojho okolia príťažlivosť. Tajomstvom jeho úspechu je množstvo aminokyselín, ktoré sa uvoľňujú z jeho pastovitého povlaku. Kapry hľadajú svoju potravu detekciou aminokyselín vo vode a táto nástraha a návnada ich uvoľní do svojho okolia tak ako žiadna iná na trhu.

The Krill Active v každom prípade vylepšil štandardné boilies The Krill! Uvádzame tento produkt na trh, pretože máme skutočný pocit, že sme vylepšili jednu z najlepších nástrah a návnad všetkých čias.

The Krill Active je k dispozícii iba v mrazenej forme a vo veľkostiach 12mm, 16mm, 20mm a 24mm. Na doplnenie sortimentu máme tiež Tuff Ones (vytvrdené nástrahy) vo veľkostiach 16mm, 20mm a 24mm a Wafters (neutrálne vyvážené nástrahy) vo veľkostiach 16mm, 20mm a 24mm.

Sticky konzultant GAZ FAREHAM povedal...

"Používal som obaľované nástrahy a návnady už mnoho rokov a vyrábal som si ich sám na rybách alebo pred samotným lovom." Táto komerčne dostupná verzia je rovnako dobrá, ak nie ešte lepšia ako verzie, ktoré som si za tie roky sám vytvoril. Ponúka obrovské množstvo príťažlivosti a je odlišné od štandardného boilies. Boli by ste hlupák, keby ste ho nevyskúšali.“

Sticky Baits, vieme čo rybám chutí.